Difuzor šedý PVC pro nábytkový profil 15 mm

Můžeme doručit do:
15.8.2024
Skladem (>5 ks.)
Kód: 295-C
Značka: VELL
194,33 Kč 160,60 Kč bez DPH
Kategorie: LIŠTY
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
Velikosti: Délka 2400 mm Šířka 15 mm
Barva: Grey
Dokončovací práce: Mat
Montáž: lisované
Materiál: PVC
délka zboží v metrech: 2.4

PVC VELL

Popis produktu

Stínidla jsou ploché kryty vyrobené z plastu PVC. Jsou určena pro nábytkové profily o průměru 15 mm. Poznámka: výrobek se nehodí na profil V 15 mm.

Vlastnosti: vysoká kvalita, elegantní design, snadná montáž, spolehlivost.

Montáž stínidla probíhá přitlačením z horní části profilu.

Stínidla jsou k dispozici v široké škále barev: Liší se stupněm propustnosti světla a vybělením materiálu: TRANSPARENTNÍ, MODRÁ, ČERNÁ, ŠEDÁ, BÍLÁ. Používají se k zakrytí profilu na jedné straně nebo k montáži LED pásku.

UPOZORNĚNÍ: LED pásky by neměly být montovány do profilu pouze s difuzorem z PVC a pouze s PC. Taková montáž může vést k poškození namontovaného LED pásku a difuzoru a také ke ztrátě záruky.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Barvy viditelné na různých monitorech se mohou lišit v důsledku jejich kalibrace . Není možné reprodukovat lesk a matnost nebo průhlednost barvy pomocí systémů RGB a Hex. Tyto barevné vlastnosti se snažíme znázornit slovním popisem výrobku, ale osobní vnímání slovního popisu může být pro různé lidi subjektivní. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace výrobku bez předchozího upozornění. Fotografie reprodukované v této publikaci nesmí být použity pro účely barevného sladění výrobků. Všechny fotografie slouží pouze k vytvoření obecné představy o prodávaném zboží. Pro přesné určení barvy doporučujeme nahlédnout do vzorníku výrobku. Desky mohou obsahovat drobné povrchové nedokonalosti a viditelné linie buněčné struktury.

Technické údaje:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu