Sada nábytkových profilů ALU 15 mm + 15mm difuzor

Typ: A
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Skladem (>5 ks.)
Kód: 300-UNIW
Značka: VELL
974,94 Kč 805,74 Kč bez DPH
Kategorie: LIŠTY
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.8 kg
Typ: A
Velikosti: Délka 2400 mm Hloubka 15 mm
Aplikace: Obecná konstrukce
Materiál: Hliník

SADA HLINÍKOVÝCH PROFILŮ + VELKOPLOŠNÝ DIFUZOR

Popis produktu

Lišty jsouk dispozici v široké škále barev - stříbrná, bílá ,černá. Používají se k montáži nábytkových desek/překližek k zakončení rohů nábytku ve formě ozdobné lišty, ochranného rohu nebo zakončovací lišty.Lze je použíttaké pro další obecné stavební aplikace .

Stínidla jsou ploché kryty vyrobené z PC plastu. Jsou určeny pro nábytkové profily o tloušťce 15 mm.

Stínidla jsou k dispozici v široké škále barev: TRANSPARENTNÍ, MLÉČNÉ, ČERNÉ, ŠEDÉ, BÍLÉ.Liší se stupněm propustnosti světla a bělostí plastu. Používají se k jednostrannému zakrytí profilu nebo k montáži LED pásku.

Vlastnosti : vysoká kvalita, elegantní design, snadná montáž, spolehlivost .Kryt se lisuje z horní části profilu.

UPOZORNĚNÍ: LED pásky by neměly být montovány pouze do profilu s PVC difuzorem. Taková montáž může vést k poškození namontovaného LED pásku a difuzoru a také ke ztrátě záruky.

Použití: V případě, že se jedná o difuzor, který se nachází v oblasti, kde je umístěn, je možné jej použít jako difuzor:

  • Montáž desek VELL, HPL, PVC, LDF, MDF, HDF. OSB
  • Všeobecné stavební práce
  • Obklady a dlažby / terakota
  • Nábytek / překližka / obytný vůz / obytný vůz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Barva zobrazená na různých monitorech se může lišit v důsledku jejich kalibrace. Systémy RGB a Hex nelze použít k vyjádření lesku a matnosti nebo průhlednosti barvy. Tyto barevné vlastnosti se snažíme vyjádřit slovním popisem výrobku, ale osobní vnímání slovního popisu může být pro různé lidi subjektivní. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace výrobku bez předchozího upozornění. Fotografie reprodukované v této publikaci nesmí být použity pro účely barevného sladění výrobků. Všechny fotografie slouží pouze k vytvoření obecné představy o prodávaném zboží. Pro přesné určení barvy doporučujeme nahlédnout do vzorníku výrobku. Desky mohou obsahovat drobné povrchové nedokonalosti a viditelné linie buněčné struktury.

Technické údaje:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu