Šedá koncovka z PVC pro 15mm profil

Vyprodáno
Kód: 315-UNIW
Značka: VELL
30 Kč 24,79 Kč bez DPH
Kategorie: DOPLŇKY
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.002 kg
Velikosti: Šířka 15 mm
Barva: Grey
Montáž: lisované
Materiál: PVC

PVC ZÁSLEPKA VELL


Popis produktu

Plastová plochá zátka pro 15mmhliníkový nábytkovýprofil. Upozornění: tento výrobek není vhodný pro 15mm V profil.

Koncovky jsou k dispozici v široké škále barev: ČERNÁ, ŠEDÁ, BÍLÁ. Jsou vyráběny technologií 3D tisku . Záslepky se nasazují lisováním z horní části profilu. Velikost záslepky se může lišit od profilu o -0,5 mm / +0,5 mm.

UPOZORNĚNÍ:Nedoporučujeme záslepku po nasazení doprofilu odstraňovat .Barva výrobku semůže vlivemvýrobního materiálu lišit odbarvy profilu.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Barva viditelná na různých monitorech se může lišit v důsledku jejich kalibrace . Systémy RGB a Hex neumožňují reprodukovat lesklost, matnost nebo průhlednost barvy. Tyto barevné vlastnosti se snažíme vyjádřit slovním popisem výrobku, ale osobní vnímání slovního popisu může být pro různé lidi subjektivní. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace výrobku bez předchozího upozornění. Fotografie reprodukované v této publikaci nesmí být použity pro účely barevného sladění výrobků. Všechny fotografie slouží pouze k vytvoření obecné představy o prodávaném zboží. Pro přesné určení barvy doporučujeme nahlédnout do vzorníku výrobků. Desky mohou obsahovat drobné povrchové nedokonalosti a viditelné linie buněčné struktury.

Technické údaje:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu