Průhledný difuzor z PVC pro 15mm nábytkový profil

Typ:
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Skladem (>5 ks.)
Kód: 298-C
Značka: VELL
194,33 Kč 160,60 Kč bez DPH
Kategorie: LIŠTY
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.1 kg
Velikosti: Délka 2400 mm Šířka 15 mm
Barva: Transparentní
Dokončovací práce: Lesk
Montáž: lisované
Materiál: PC
délka zboží v metrech: 2.4

KRYT PC VELL

Popis produktu

Stínidla jsou ploché kryty vyrobené z PC plastu. Jsou určeny pro nábytkové profily o průměru 15 mm. Upozornění: výrobek se nehodí pro 15mm V profil.

Vlastnosti: vysoká kvalita, elegantní design, snadná montáž, spolehlivost.

Montáž stínidla probíhá lisováním z horní části profilu.

Stínidla jsou k dispozici v široké škále barev: TRANSPARENTNÍ, MLÉČNÉ, ČERNÉ, ŠEDÉ, BÍLÉ. Liší se stupněm propustnosti světla a bělostí materiálu. Používají se k zakrytí profilu na jedné straně nebo k upevnění LED pásku.

UPOZORNĚNÍ:LED pásky by neměly být montovány pouzedo profilu s difuzorem z PVC . Taková montáž může vést k poškození namontovaného LED pásku a difuzoru a také ke ztrátě záruky.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Barvy viditelné na různých monitorech se mohou lišit v důsledku jejich kalibrace . Není možné reprodukovat lesk a matnost nebo průhlednost barvy pomocí systémů RGB a Hex. Tyto barevné vlastnosti se snažíme znázornit slovním popisem výrobku, ale osobní vnímání slovního popisu může být pro různé lidi subjektivní. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace výrobku bez předchozího upozornění. Fotografie reprodukované v této publikaci nesmí být použity pro účely barevného sladění výrobků. Všechny fotografie slouží výhradně k vytvoření obecné představy o prodávaném zboží. Pro přesné určení barvy doporučujeme nahlédnout do vzorníku výrobků. Desky mohou obsahovat drobné povrchové nedokonalosti a viditelné linie buněčné struktury.

Technické údaje:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu