PVC černá spojka pro ALU 3x10mm vnější profil

Akcesoria pasują tylko do profili aluminiowych
Vyprodáno
Kód: 328-UNIW
Značka: VELL
40 Kč 33,06 Kč bez DPH
Kategorie: DOPLŇKY
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.01 kg
Velikosti: Šířka 10 mm
Barva: Černá
Montáž: lisované
Materiál: PVC

PVC KONEKTOR VELL

Popis produktu

Plastový tříramenný konektor pro vnější hliníkový profil 10 mm.

Konektor je k dispozici v široké škále barev: ČERNÁ, ŠEDÁ, BÍLÁ. Jsou vyrobeny technologií 3D tisku . Montáž se provádí lisováním z horní části profilu. Velikost konektoruse může lišit od profilu -0,5 mm / +0,5 mm.

UPOZORNĚNÍ: Nedoporučujeme demontovat konektor po jeho instalaci doprofilu. Barva výrobku semůže lišit od barvyprofilu vzhledem k výrobnímu materiálu.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Barva viditelná na různých monitorech se může lišit v důsledku jejich kalibrace . Systémy RGB a Hex neumožňují reprodukovat lesklost, matnost nebo průhlednost barvy. Tyto barevné vlastnosti se snažíme vyjádřit slovním popisem výrobku, ale osobní vnímání slovního popisu může být pro různé lidi subjektivní. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace výrobku bez předchozího upozornění. Fotografie reprodukované v této publikaci nesmí být použity pro účely barevného sladění výrobků. Všechny fotografie slouží pouze k vytvoření obecné představy o prodávaném zboží. Pro přesné určení barvy doporučujeme nahlédnout do vzorníku výrobků. Desky mohou obsahovat drobné povrchové nedokonalosti a viditelné linie buněčné struktury.

Technické údaje:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu